25.01.2019 - International champion of beauty - C.I.B.
 
15.9.2018 Slovinsko - Lendava                                                     champion class: ex.2 CAC, res.CACIB 
16.9.2018 Slovinsko - Lendava                                                      champion class: ex.2 CAC, res.CACIB   
18.8.2018 SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPION
18.8.2018 MVP Bratislava - Jelka Simčič SLO                         champion class: ex.1 CAC,CACIB,BOS
31.7.2018 HUNGÁRIA CHAMPION
14.7.2018 Szombathely - Pierluigi Burrati IT                            champion class: ex.1 CAC,CACIB,BOB
8.6.2018 President Cup NITRA - Matyáš SK                           champion class: ex.1 CAC,CACIB,BOS
28.4.2018 NDS Pápa HU - Zaur Agabeyli (AZ)                                champion class: ex.1 CAC
25.3.2018 NDS Salgotarján HU - F.Gröschl (HU)                            champion class: ex.1 CAC, BOB
17.20.2018 Budapest Fehova Milosovski                                            champion class: ex.2 res.CAC
16.2.2018 Budapest Fehova Balogh Zsuzana                                     champion class: ex.2 res.CAC
15.2.2018 Budapest Fehova                                                                 champion class: ex.2 res.CAC
14.01.2018 NV Brno - Fairaislová L.(CZ) champion class:ex.1 CAC,Národní vítěz CAC ČMKU,BOB Vítěz plemene                                                                                         
    ŠAMPION KRÁSY CZ
 
20.8.2017 Duodanube Bratislava - Uroševič Milivoje (RS)               champion class: ex.1 CAC,res.CACIB
19.8.2017 Duodanube Bratislava - Jandová Jiřina (CZ)                                     champion class: ex.2, res. CAC
25.6.017- Intercanis Brno       Šimek Fr. (CZ)                                                     champion class: ex.1 CAC
4.6.2017 - CACIB Nitra SK     Štefancová J. (SK)                                              champion class: ex.3
2.6.2017 - CACIB Nitra SK     Ridarčíková G. (SK)                                            champion class:ex.2.res.CAC                
7.5.2017 - Lučenec SK               I.Csépai (HU)                                                    champion class: ex.2, res.CAC
6.5.2017  -  Lučenec SK             M.Priehoda (SK)                                               champion class: ex.2, res.CAC
 

09.04.2017 NVP Ostrava                         Miroslav Václavík (CZ)                        open class: excellent 1, CAC

02.04.2017 DANUBE DUOCACIB Bratislava - Pettkó Czsaba (HU) -   open class: ex.1,CAC, CACIB,BOB,                                                                                                               CRUFTS QUALIFICATION 2018 

01.04.2017 DANUBE DUOCACIB Bratislava - Lozič Željko (SRB)                   open class: excellent 1, CAC

Slovenský šampion krásy

5.2.2017 DUO CACIB BRNO -    Piskay Vladimír (SK)                                   open class: excellent 2, res.CAC 

4.2.2017 DUO CACIB BRNO - Heldová Soňa (SK)                                              open class: excellent 3 

14.1.2017 MVP Nitra                                                      Milan Bíroš (SK)                open class: excelent 1 CAC

8.1.2017 Hanácká národní výstava psů - Brno    judge: Miroslav Václavík (CZ)       open class:  excelent 1 CAC

4.12.2016 MVP NITRA  Judge: Lokodi Csaba Zsolt (RO),Judge Fci.II: Bispo Pedro Ivo Santos (PT)                                                                                                                                                       Open class: Excellent 1 CAC CACIB BOB FCI II. BIG 3

7.10.2016 CACIB Komarom Hungaria - judge: Knut-Sigurd Wilberg (GB)        open class: exellent 1 CAC

8.10.2016 CACIB Komarom Hungaria - judge: Siklósi Béla (HU)                      open class: exellent 3

9.10.2016 CACIB Komarom Hungaria -  judge: Dagmar Klein (RO)                 open class: exellent 2 RES.CAC

1.10.2016 Slovenská klubová výstava Chvojnica    Sebastian Harnik      otevřená                         Výborný 4

25.9.2016 Moravskoslezská výstava psů Brno  Ing.Eva Procházková otevřená              Výborný 3 

20.08.2016 Duodanube Bratislava    Milan Bíroš                            otevřená          výborný 1 CAC, res.CACIB
19.06.2016 MVP Intercanis Brno     Kot Andrzej PL                       mezitřída              výborný 2 res.CAC
 
21.05.2016 Klubová výstava ŠSP      O.Vondrouš CZ                    mezitřída              výborný 4/17
 
24.04.2016 MVP České Budějovice   Kukla L. CZ                          mezitřída              výborný 2 res.CAC
 
10.04.2016 splněny podmínky pro udělení titulu                                              ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION   
 
10.04.2016 NVP Ostrava                  Dolejšová Olga CZ                 mezitřída              výborný 1 CAC
   

03.04.2016 DUO CACIB NITRA        Tibor Havelka SK                   mezitřída               výborný 1

16.01.2016 DUOCACIB Nitra            Gargušová T. SK                    otevřená             výborný 2 res.CAC

10.01.2016  Hanácká nár.výstava Brno  Fairaislová L. SK               mezitřída            výborný 3

29.11.2015 DUO CACIB Nitra                                                           mezitřída             výborný 3  

01.11.2015 MVP Praha                            Nemanja J.                       mladých              výborný 2

25.10.2015 splněn titul                                                                 SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY MLADÝCH

25.10.2015 MVP DANUBEDUOCACIB Bratislava Štefancová          mladých            výborný 1 CAJC, JBOB                               CRUFTS Qualification 2016

24.10.2015 MVP DANUBEDUOCACIB Bratislava  Lukáčová Z.SK   mladých            výborný 1

11.10.2015 MVP České Budějovice Ehrenreich G. A                         mladých           výborný 1 CAJC

03.10.2015 ŠV SKŠSP Magura Chvojnica  Heldová S. SK                mladých            výborný 1 CAJC, VSVM

20.09.2015 Moravskosl.nár.výstava Brno    Kukla L.                          mladých            výborný 2

12.09.2015 KV KŠSP Jedovnice                                                         mladých            výborný 3

23.08.2015 MVP DUODANUBE Bratislava    G.Kalinichenko             mladých            výborný 2

22.08.2015 MVP DUODANUBE Bratislava    Piskay V.SK                 mladých            výborný 2

07.06.2015 MVP DERBY WINNER SHOW Nitra  Matyáš J. SK         mladých            výborný 1 CAJC

30.05.2015 SV KŠSP Zárybničná Lhota    T.Havelka SK                    mladých            výborný

03.05.2015 MVP Praha                                                                        mladých            výborný 3

26.04.2015 MVP České Budějovice       M.Václavík                             mladých            výborný 3

12.04.2015 Národní výstava psů Ostrava     T.Havelka SK                  mladých            výborný 1 CAJC

14.03.2015 Krajská výstava Vyškov                                                     dorost                velmi nadějný 1,                                                                                                                                                             nejhezčí dorost 3.místo

07.02.2015 DUO CACIB Brno               Piskay V. SK                           dorost               velmi nadějný 1

07.02.2015 DUO CACIB Brno                Váczi-Balogh Z. HU                dorost               velmi nadějný 1

04.01.2015 Hanácká nár.výstava Brno      MVDr.Šimek Fr. CZ             dorost               velmi nadějný 2

30.11.2014 SLOVAKIA CUP NITRA                  Gf.Bauchal IT              tř.štěňat            velmi nadějný 1

Kontakt

CHS Honey Moravia Jihomoravský kraj - BRNO
604 848 949 - 603 213 665 dydkovi@seznam.cz